Ajax-speler Jorrel Hato koopt ‘waanzinnig luxe’ appartement in Amsterdam ter waarde van ruim 1,6 miljoen euro
Jorrel Hato is nog geen drie weken 19 jaar, maar heeft nu al een ‘waanzinnig luxe’ appartement gekocht aan de Amsterdamse Zuidas. Dat meldt Bekende Buren. De talentvolle verdediger van Ajax telt maar liefst 1.650.000 euro voor zijn nieuwe onderkomen.
Daarmee voldoet Hato aan de vraagprijs die op het appartement stond. Ook liet hij er een hypotheek op vestigen van 1.750.000 euro.
Het appartement op de Amsterdamse Zuidas ligt op de veertiende etage en biedt daarmee een prachtig uitzicht. Het woonoppervlak bedraagt 141 vierkante meter en Hato beschikt over drie slaapkamers en twee badkamers.
Ook heeft het appartement een Spa-gedeelte, met ook onder meer een sauna en een zwembad.
Hato verlengde vorig jaar zijn contract bij Ajax tot medio 2028, maar desondanks staat de talentvolle linkspoot in de belangstelling van meerdere Europese topclubs. Zo zouden Real Madrid, Liverpool, Arsenal en Chelsea azen op zijn handtekening.
Afgelopen interlandperiode werd Hato flink getest tegen Spanje, toen hij als directe tegenstander te maken kreeg met Lamine Yamal. Hato maakte voor het grootste deel van de wedstrijd een sterke indruk, maar werd in de slotfase met een rode kaart van het veld gestuurd.
